HONG KONG GÜMÜŞ GÜNEŞ TRADING CO

ISO çeşidi püskürtme memeleri, renkli şelale, müzik çeşmesi, sis çeşmesi, LED ışıkları, dalgıç pompa vb. Için ISO nitelikli üretici / tedarikçisi.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

HONG KONG AUTUMN SOLAR TRADING CO., LIMITED

iyi kalite Paslanmaz Çelik Çeşme Püskürtme Uçları satış için
iyi kalite Paslanmaz Çelik Çeşme Püskürtme Uçları satış için
Yüksek verimli çalışma, güler yüzlü müşteri hizmetleri. Sonbahar güneşi çok sorumlu bir takım, her ne olduysa ilk kez katılacaklar.

—— Süleyman

Sevgili Jenny, sen harika bir kızsın. Nasılsınacaklar Ben yeterince teşekkür edemem. Pls iyi temelli iyi rulo elde etmenizi ve tüm bunları almanızı sağlar donw

—— Nwankwo

Sen seni buldum bu yana ilk kez bu kadar harika destek olmuştur. Senin yardımın olmadan ben elde olmazdı teknik kapsamlı böyle

—— Peter Barrett

Ben sohbet şimdi

HONG KONG AUTUMN SOLAR TRADING CO., LIMITED

1 2 3 4 5 6
HONG KONG AUTUMN SOLAR TRADING CO., LIMITED HONG KONG AUTUMN SOLAR TRADING CO., LIMITED HONG KONG AUTUMN SOLAR TRADING CO., LIMITED HONG KONG AUTUMN SOLAR TRADING CO., LIMITED HONG KONG AUTUMN SOLAR TRADING CO., LIMITED HONG KONG AUTUMN SOLAR TRADING CO., LIMITED

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İhracatçı
Şirket ticaret
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : sonbahar güneşi
No. Çalışanları : 100~120
Yıllık satış : 3 million-5 million
Yıl kurulan : 2010
İhracat p.c : 70% - 80%
Hong Kong Sonbahar Güneş Tic Ltd yüksek teknoloji şirketi ağırlıklı olarak su çeşme araştırma, tasarım, imalat, montaj ve test odaklanmaktadır. Çeşitler, çeşmeler, yüzme çeşmeleri, çeşmeler, lamelli çeşmeler, yangın çeşmeleri, su yangın çeşmeleri, renkli şelale, su altı ışık, su alçalma, sis makinesi ve çalışan çeşmeler her türlü müzik çeşmeleri üretir.

Deneyimli ve profesyonel bir ekiple, Avustralya, Avrupa, Güney Afrika, Asya ve ABD pazarlarına güvenilirlik ve kaliteli ürünler ihraç ettik, şirket için iyi bir üne kavuştuk ve çeşmeye ve aydınlatma sektörüne olağanüstü katkı yaptı.

Her zaman ilkelere bağlı kalırız: kaliteli ürün sunmak, müşteriye para kazandırmak, iyi hizmetler sunmak ve her zaman teknoloji yeniliğine odaklanmak. Dünyanın dört bir yanından gelen müşterilere, iş dünyası derneklerine ve dostlarımıza, karşılıklı menfaatler için işbirliği ve işbirliği aramaya davet ediyoruz.

İletişim bilgileri
HONG KONG AUTUMN SOLAR TRADING CO., LIMITED

Tel: 86--13826267021

Faks: 86--4008266163-03053

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)